Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

Jak pracujeme

I když je prodej každé nemovitosti značně individuální, máme určité zažité standardy a postupy, kterých se při zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí držíme. Mezi ty patří prvotní nezávazná konzultace ohledně prodeje či pronájmu, při které zjišťujeme potřeby a požadavky našeho klienta. Následuje první prohlídka nemovitosti, její nafocení, zjištění co nejvíce informací a zajištění všech nutných podkladů. Po zpracování (náboru) nemovitosti následuje její inzerce ve všech médiích, procházíme vlastní databázi poptávajících klientů a hledáme vhodné klienty, kterým konkrétní nemovitost nabídnout.

V další fázi se zaměřujeme na prohlídky nemovitosti se zájemci a když vhodného zájemce najdeme, dojde k rezervaci nemovitosti a podpisu rezervační smlouvy. Zájemci o koupi pomáháme s vyřízením úvěru, spolupracujeme s bankou, znalci a případně dalšími subjekty, které jsou pro uzavření kupní smlouvy nezbytné. Zajišťujeme přípravu kupních a jiných smluv, pokud je potřeba, domlouváme i notářskou či advokátní úschovu kupní ceny.

Po podpisu kupní smlouvy a úhradě kupní ceny jednáme s katastrálním úřadem, sledujeme průběh vkladového řízení, a poté, co dojde k převodu vlastnického práva na kupujícího, dochází zpravidla k předání nemovitosti, kterého se rovněž účastníme. Po předání zajišťujeme pro naše klienty převod energií (elektřina, plyn, voda). Pro prodávajícího pak necháme zpracovat znalecký posudek pro účely daňového řízení. Tento posudek sice po novele zákona už není nutností, daň lze vypočítat tzv. směrnou hodnotou, ale dle dosavadních zkušeností a informací z fin. úřadů je postup výpočtu daně se znaleckým posudkem jistější a snadnější. Daňové přiznání samozřejmě připravíme, zajistíme jeho podání na finančním úřadu a daň z nabytí nemovitých věcí finančnímu úřadu uhradíme.

Jak již bylo v úvodu uvedeno, každá nemovitost má svá specifika a pokud se jedná o problematičtější nemovitost, která je např. zatížena zástavou, exekucí, či jiným závazkem, dochází ještě k mnoha dalším krokům, které pro našeho klienta zajišťujeme.