Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

H90/18 - Stavební pozemky Liteň - lokalita Chrástecká, okr. Beroun

Cena:1.990,- Kč/m2
Přidáno:19.10.2018
Forma:Prodej
Kraj/Okres:Středočeský kraj » Beroun
Obec:Liteň
Vlastnictví:osobní
Elektřina:možnost napojení  
Voda:
možnost napojení  
Plyn:
možnost napojení  
Odpad:
možnost napojení  
Spojení:autobus  vlak  
Obč. vybavenost:kompletní
Umístění v obci:klidná část obce
Celková plocha:20574 m2

Podrobný popis

Pouze pro developera nabízíme exkluzivně ke koupi pozemky o celkové výměře 20.574 m2, které se nachází na jižním okraji městysu Liteň vzdáleného 10 km od města Beroun s napojením na dálnici D5. Pozemky jsou umístěny dle schváleného územního plánu obce Liteň v ploše "Zastavitelné území obytné", kde podle obecně závazné vyhlášky je možné postavit rodinné domy + související technické a dopravní zařízení.

Předmětem prodeje bude 17 stavebních parcel a parcely pro dopravní a technickou obslužnost lokality, které navazují na stávající zástavbu rodinných domů a na stávající infrastrukturu. Maximální možná zastavěná plocha domu může činit 300 m2, dům lze postavit max. se 2 nadzemními podlažími s možností využitelného podkroví.

K dispozici je vydané stavební povolení na vodovod a kanalizaci. Do konce roku 2018 bude stavební povolení na komunikace. Elektřina a plyn jsou již řešeny v rámci územního rozhodnutí. Rozhodnutí o umístění stavby obsahuje dešťovou kanalizaci pro odvodnění komunikace, splaškovou kanalizaci a kanalizační přípojky, vodovodní řad a vodovodní přípojky, STL plynovod a plynovodní přípojky, veřejné osvětlení, rozvody NN s přípojkovými skříněmi a trafostanicí, pozemní komunikace.

Dopravní obslužnost stavebních parcel bude realizována zaslepenou komunikací s obratištěm v severní části lokality. Tato komunikace bude napojena na stávající ulici Chrásteckou, přičemž tato ulice bude rekonstruována. Součástí návrhu komunikací jsou i úpravy vegetace s vhodně vysázenou zelení zajišťující příjemné prostředí.

Městys Liteň s cca tisíci obyvateli leží ve Středočeském kraji, 30 km jihozápadně od Prahy. Lokalita umožňuje kvalitní život s veškerým občanským vybavením v krásné přírodě blízko CHKO Český kras, v ideální dojezdové vzdálenosti do Berouna a Prahy. Liteň je dopravně obslužná autobusovou dopravou, lokální železniční tratí s napojením na hlavní trať z Plzně přes Beroun do Prahy. K dispozici Litni je základní škola i mateřská škola, je zde zajištěna i pravidelná lekářská péče, nejbližší nemocniční zařízení jsou v Berouně a Hořovicích. Blízkost hradu Karlštejn a Golfového Resortu Karlštejn dodávají projektu punc vyjímečnosti.

Blízká dostupnost přírody, lesů, klidné prostředí, dostupná dopravní i občanská vybavenost, to vše a mnohem více jsou velkou devizou pro bydlení v této lokalitě.

Mapa

Dotaz na tuto nemovitost

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Prosím opište kód z obrázku

Domluvte si prohlídku

Vlastimil Harvilla st.

Vlastimil Harvilla st.

Mobil: 602229891

Tel: 377445369

E-mail: reality@harvilla.cz