Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

H6/26 - Rodinný dům Tedražice, okr. Klatovy

Cena:na tel. 605772752
Přidáno:22.01.2026
Forma:Prodej
Kraj/Okres:Plzeňský kraj » Klatovy
Obec:Tedražice
Dispozice:6+2
Vlastnictví:osobní
Konstrukce:zděná  
Podsklepeno:ano
Podlaha:betonová  
Střecha:sedlová
Elektřina:220V / 400V  
Voda:
obecní  
Plyn:
přípojka  
Odpad:
kanalizace  
Vytápění:
ústřední na tuhá paliva  
Energ. náročnost:
G (1)
Spojení:autobus  
Umístění v obci:klidná část obce
Stav:velmi dobrý
Celková plocha:802 m2
Zastavěná plocha:540 m2
Obytná plocha:173 m2
Garáž:ano
Balkón / Lodžie:ano

Podrobný popis

Nabízíme Vám exklusivně ke koupi velmi pěkný, zděný, rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami v obci Tedražice, okr. Klatovy. Dům postavený před 36 lety se nachází v zastavěné části obce, mimo hlavní komunikaci, příjezd k domu je po obecním pozemku. Samotný dům se skládá ze 3 podlaží. 
V suterénu (87,8 m2) se nachází předsíň, kotelna s uhelnou, dva sklepy, prádelna, dvě garáže a schody do prvního nadzemního podlaží.
Ve zvýšeném přízemí (88,9 m2) se nachází kuchyně, tři pokoje, předsíň, toaleta a koupelna. Dále se zde nachází lodžie a schody do dalšího nadzemního podlaží.
V podkroví (84,15 m2) se nachází kuchyně, tři pokoje, předsíň, schody, toaleta a koupelna a lodžie.
Střecha je sedlová, krytinu tvoří eternitové šablony. Dům má částečně osazena plastová a částečně celodřevěná okna s dvojskly. Střešní okna jsou zcela nová.
Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva 5.emisní třídy s nově vyvložkovaným komínem.
Rozvody elektřiny jsou v mědi, rozvody vody jsou v plastu.  
Součástí prodeje je podsklepená pergola a zrekonstruovaná stodola nacházející se na stavební parcele.
Nabízená nemovitost je připravená k okamžitému nastěhování. Důme lze kromě trvalého bydlení využít i jako investiční příležitost se zřízením pensionu, popř. pro komerční využití (lékařská ordinace). Veškeré služby v dosahu několika minut v Sušici, popř. v Hrádku u Sušice. Hledáte-li klidné prostředí v přírodě, čisté životní prostření, máte rádi procházky v přírodě, přijeďte se podívat, rádi Vás provedeme. 

Mapa

Dotaz na tuto nemovitost

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Prosím opište kód z obrázku

Domluvte si prohlídku

Mgr. Josef Jeřábek

Mgr. Josef Jeřábek

Tel: 605772752

E-mail: jerabek@harvilla.cz