Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

H72/26 - Rodinný dům Kyšice, Sadová ulice, okr. Plzeň-město

Cena:12 900 000,- Kč
Přidáno:18.06.2026
Forma:Prodej
Kraj/Okres:Plzeňský kraj » Plzeň-město
Obec:Kyšice
Dispozice:3+KK
Vlastnictví:osobní
Konstrukce:zděná  
Podlaha:betonová  
Krytina:tašky
Elektřina:220V / 400V  
Voda:
obecní  
Plyn:
přípojka  
Odpad:
kanalizace  
Vytápění:
tepelné čerpadlo  
Energ. náročnost:
B
Měrná hodnota:80 kWh/m2-rok
Spojení:autobus  dálnice  
Obč. vybavenost:částečná
Umístění v obci:okraj obce
Stav:velmi dobrý
Celková plocha:629 m2
Zastavěná plocha:147 m2
Obytná plocha:121 m2
Terasa:ano
Bazén:ano

Podrobný popis

Nabízíme Vám ke koupi útulný bungalov o dispozici 3+KK s venkovním vyhřívaným bazénem v obci Kyšice u Plzně. Dům je postavený a kolaudovaný v roce 2016 a jeho energetická náročnost je velmi dobrá (energ. třída B). Bungalov ve tvaru "L" nabízí neprůchozí místnosti a velmi praktické uspořádání. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je dostatečně prostorný a zároveň i útulný a je osazen francouzským oknem s východem na žulovou terasu k vyhřívanému zapuštěnému bazénu. Dům má osazena plastová okna s izolačním trojsklem. Vytápění a ohřev vody je řešeno tepelným čerpadlem, v celém domě je podlahové vytápění a v obývacím pokoji je taktéž příprava na krb (krbová kamna) pro případné vytvoření dalšího zdroje tepla. Kromě dvou dalších pokojů je v obytné části k dispozici samostatná šatna (u ložnice) a také šatna (skříně) hned za vstupem do domu. Praktická a plně oddělená od obytné části je technická místnost s veškerou technologií domu, pračkou a s dalšími úložnými možnostmi. K uložení sezonních věcí je možné využít i pochozí půdní prostory.

Dům je připojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci (splašková + dešťová). Plyn není zaveden do domu, ale k domu je přiveden.

Zahrada v okolí domu o ploše necelých 500 m2 je dostačující jak z pohledu údržby, tak i odpočinku a je zde situován zahradní domek k uskladnění zahradního nábytku a nářadí.

Dům stojí na jihovýchodním okraji obce (slepá ulice) v tiché lokalitě s výhledy do zeleně (louka a les). Před domem je možné parkování pro dvě auta. Obec Kyšice je vybavena mateřskou školou, poštou, knihovnou, ordinací praktického lékaře a má cca 1100 obyvatel. Autobusovou dopravu do Plzně zajišťuje společnost Ariva 3 linkami. Rychlý nájezd na dálnici D5.

Mapa

Dotaz na tuto nemovitost

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Prosím opište kód z obrázku

Domluvte si prohlídku

Mgr. Miloslav Košan

Mgr. Miloslav Košan

Mobil: 607392262

E-mail: kosan@harvilla.cz