Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

Jak pracujeme

I když je prodej každé nemovitosti značně individuální, máme určité zažité standardy a postupy, kterých se při zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí držíme. Mezi ty patří prvotní nezávazná konzultace ohledně prodeje či pronájmu, při které zjišťujeme potřeby a požadavky našeho klienta. Následuje první prohlídka nemovitosti, její nafocení, zjištění co nejvíce informací a zajištění všech nutných podkladů. Po zpracování (náboru) nemovitosti následuje její inzerce ve všech médiích, procházíme vlastní databázi poptávajících klientů a hledáme vhodné klienty, kterým konkrétní nemovitost nabídnout.

V další fázi se zaměřujeme na prohlídky nemovitosti se zájemci a když vhodného zájemce najdeme, dojde k rezervaci nemovitosti a podpisu rezervační smlouvy. Zájemci o koupi pomáháme s vyřízením úvěru, spolupracujeme s bankou, znalci a případně dalšími subjekty, které jsou pro uzavření kupní smlouvy nezbytné. Zajišťujeme přípravu kupních a jiných smluv, pokud je potřeba, domlouváme i notářskou či advokátní úschovu kupní ceny.

Po podpisu kupní smlouvy a úhradě kupní ceny jednáme s katastrálním úřadem, sledujeme průběh vkladového řízení, a poté, co dojde k převodu vlastnického práva na kupujícího, dochází zpravidla k předání nemovitosti, kterého se rovněž účastníme. Po předání zajišťujeme pro naše klienty převod energií (elektřina, plyn, voda).

Jak již bylo v úvodu uvedeno, každá nemovitost má svá specifika a pokud se jedná o problematičtější nemovitost, která je např. zatížena zástavou, exekucí, či jiným závazkem, dochází ještě k mnoha dalším krokům, které pro našeho klienta zajišťujeme.