Hledám nemovitost
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Nenašli jste v naší nabídce nemovitost, kterou hledáte?

Napište nám a my se pokusíme Vám vhodnou nemovitost najít.

Nabízím do prodeje
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Typ nemovitosti:
Kraj/Okres:
Forma:
Text:
Prosím opište kód z obrázku

Máte zájem prodat nebo pronajmout svoji nemovitost? Přemýšlíte, zda využít služeb realitní kanceláře?

Napište nám, spojíme se s Vámi a můžeme celou záležitost nezávazně zkonzultovat.

Exekuce a zástavy

  • Chci prodat dům, který jsem koupil před pěti lety, splácím na něj hypotéku a banka má dům v zástavě. Je prodej vůbec možný?

Prodej nemovitosti, na kterou klient stále splácí úvěr a banka má nemovitost v zástavě, je dnes velmi častý a nikterak neobvyklý. Zprostředkování prodeje probíhá standardním způsobem, jen pro nás znamená více formálních úkonů. Zpravidla dochází k tomu, že prodávající chce z prodeje nemovitosti úvěr splatit, k tomu je potřeba zajistit zejm. souhlas banky s prodejem a vyčíslení aktuální zůstatkové výše úvěru. Tento postup je možné zrealizovat i tehdy, když chce kupující financovat koupi nemovitosti rovněž prostřednictvím úvěru. Jelikož jsou tyto prodeje v dnešní době opravdu velmi časté, i banky s nimi již počítají a zpravidla jsou k vyřízení vstřícné. Se vším Vám samozřejmě rovněž pomůžeme.

  • Dostal jsem se do těžké životní situace, mám dluhy, na nemovitosti zástavu a exekuce a bojím se, že mi dům seberou. Můžete mi nějak pomoci?

Každý takový případ je třeba posuzovat individuálně, avšak obecně lze říci, že i ve většině takto komplikovaných situacích jsme schopni Vám pomoci. Jelikož se v poslední době stávají exekuce častým břemenem na nemovitostech, jsme schopni poskytnout služby i při jejich vypořádávání, popř. i dalších jiných dluhů. Tyto případy jsou natolik specifické, že zde nebudeme uvádět konkrétní příklady, každopádně se vůbec nemusíte bát nás oslovit i s takovými případy. Za posledních pět let jsme úspěšně vyřešili již desítky takových případů a často jsme pomohli klientům ušetřit značné finanční prostředky, než kdyby vyčkávali, co se bude dít.